Élete legjobb hétvégéje után Molnár Martin élre állt az újoncok között a brit F4-ben

Molnár Martin összetett második és harmadik helyével átvette a vezetést az újoncok értékelésében a skóciai Knockhillben rendezett hétvégén.

Molnár Martin remekelt a brit Forma–4-es bajnokság skóciai Knockhillben rendezett fordulóján. A Virtuosi Racing pilótája élete legjobbját elérve összetett második helyen végzett az utolsó futamban, és kettőre növelte a hétvégén szerzett dobogóinak számát. 15 évesen átvette a vezetést az újoncok értékelésében, miután már Zandvoortban is dobogón végzett. A magyar motorsport-történelem lapjait írja, hiszen magyar pilóta még sosem ért célba dobogón FIA F4-ben. Szombaton abszolút dobogón zárt, vasárnap pedig ismét remekelt, a második helyen ért célba. Összességében kiváló hétvégét zárt, sok pontot gyűjtve és végül a dobogó második fokára léphetve.